تبلیغات
((خبر و هنر)) - خبر2
پنجشنبه 3 بهمن 1387

خبر2

   نوشته شده توسط: پریزاد ...    

ارسال: #178
RE: جالب ترین خبر روز
وجود تكذیب سخنگوی باشگاه
آبراموویچ چلسی را به یك تاجری خاورمیانه‌ای می‌فروشد
خبرگزاری فارس: مالك روسی باشگاه چلسی انگلیس قصد دارد این تیم را به زودی بفروشد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از ساندی تایمز، احتمال اینكه یك شركت تجاری عرب در كشورهای حوزه خلیج فارس (در امارات یا عربستان) برای خرید این باشگاه ابراز تمایل كند، زیاد است و تنی چند از مشاوران مالی آبراموویچ در این دو كشور به سر می برند.
خاورمیانه، حامی مالی خوبی برای تیم های باشگاه های انگلیس بوده است. شیخ ابوظبی، مالك منچستر سیتی امیدوار است كه قراردادی با مبلغ بیش از 243 میلیون پوند با كاكا، ستاره برزیلی امضا كند.
سخنگوی چلسی در این زمینه اظهار داشت: "این حرف بیهوده ای است كه آبرامویچ قصد فروش چلسی را دارد." وی در سال 2003، چلسی را به قیمت 60 میلیون پوند خریده است.
منابع آگاه اعلام كرده اند: آبرامویچ می تواند پول های از دست رفته را جبران كند. اكنون كه پس از پنج سال چلسی را به لیگ قهرمانان رسانده و این تیم دو بار قهرمان لیگ برتر انگلیس شده، می خواهد آن را بفروشد. آنها معتقدند، چلسی 800 میلیون پوند ارزش دارد.
ثروت آبرامویچ افت شدیدی پیدا كرده است. فیلیپ برسفورد تخمین می زند كه او 3 میلیارد پوند از موقعیت 11/7 میلیارد پوندی اش تنزل كرده است.


پس از زدن 22 گل در 30 دقیقه
خواهرزاده 7 ساله گاسگویین با نیوكاسل قرارداد بست
خبرگزاری فارس: خواهر زاده 7 ساله گاسكویین با باشگاه نیوكاسل یونایتد قرارداد بست.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت اخبار فوتبال جهان، كامرون گاسگویین روز گذشته در محل باشگاه نیوكاسل حاضر شد و با این باشگاه قرارداد بست.
كامرون كه همراه والدینش در محل باشگاه حاضر شد و همچون بازیكنان حرفه ای قرارداد امضا كرد،‌ در جریان یك بازی آزمایشی تیم كودكان باشگاه نیوكاسل، در مدت 30 دقیقه؛ 22 گل زد. وی به عنوان پدیده نیوكاسل توسط مربیان استعدادیاب این باشگاه كشف شد و كارش را از تیمی شروع كرد كه زمانی ،‌پل گاسگویین ، در روزگار جوانی فوتبالش را آغاز كرده بود.
در این باره پس از انجام مراحل عقد قرارداد، لیندسی؛ مادر كامرون اظهار داشت: كامرون با وجودی كه سن بسیار كمی دارد،‌ فوق العاده عالی بازی می كند، آنقدر كه برادرم تحت تاثیر بازی او قرار گرفته است. به این خاطر او را به نیوكاسل آوردم.
وی افزود: دوست دارم پسرم بازیكن بسیار خوبی در آینده شود و راه بزرگان این رشته را طی كند. البته برخلاف دایی اش ، هیچگاه اسیر حواشی نشود و باعث اعتبار و افتخار برای جامعه فوتبال شود.
پل گاسگویین كه در روزگار جوانی بازیكن نابغه ای در تیم ملی انگلیس بود، به علت غوطه ور شدن در امور حاشیه ای همچون مصرف مشروبات الكی ،‌ چندین مرتبه تا آستانه مرگ پیش رفته است.